Usuwanie żylaków Kraków

Zdrowie

Klinika VESUNA debiutowała na rynku medycyny estetycznej wiele lat temu i wciąż przyciąga mieszkańców Krakowa. Szeroki wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej i laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd czy kondycję zdrowotną, przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

VESUNA składa się z dwóch nowoczesnych Klinik Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Oba gabinety zostały wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Co w praktyce oznacza, że w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów w trakcie zabiegu usuwanie żylaków kraków.

Profesjonalny zespół Kliniki stawia tylko na sprawdzone i przebadane preparaty, z polskimi i światowymi certyfikatami jakości.

 

VESUNA śledzi na bieżąco trendy i technologie, które pojawiają się na rynku. W rezultacie Klinika może się pochwalić różnorodną ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Personel VESUNY do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, bo to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed samym zabiegiem mogą oni skorzystać z profesjonalnych konsultacji z wykwalifikowanym personelem VESUNY. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają niepodważalną możliwość dobrania najlepszych zabiegów oraz terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, by zagwarantować pacjentom najwyższy komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które dla Kliniki ma ogromne znaczenie.

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu przeprowadzonej terapii lub zabiegu. Co napędza VESUNĘ do działania. Właśnie z tego powodu personel nieustannie podnosi własne umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#usuwanieżylakówkraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *